Sony SDXC 64GB UHS-II U3 SF64G

Kód: 64
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: SONY
4 450 Kč –27 %
Sony SF G64
4 450 Kč –27 % 3 228 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2020

Paměťová karta SD UHS-II řady SF-G. Jedna z nejrychlejších SD karet na světě. Rychlost čtení/zápisu: až 300 MB/s, resp. 299 MB/s. Rychlostní třída: Class 10, Class 3, rozhraní: UHS-II. Kapacita: 64 GB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pekelně rychlá: Sony SF-G Class 10 UHS II

Seznamte se s jednou z nejrychlejších paměťových karet standardu Secure Digital na světě, která nabízí extrémní zápisové rychlosti - až 299 MB/s. To je mimo jiné dost na to, aby karta perfektně vyhověla nárokům výkonných DSLR strojů s podporou UHS-II rozhraní a umožnila mimo jiné sériové ukládání snímků a videí ve vysokém rozlišení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výborná odolnost

Paměťové karty patří obecně mezi jen těžko zničitelná média. A nejinak je tomu u tohoto produktu. Je totiž odolný vůči rentgenovému záření, voděodolný, nevadí mu zvýšená teplota a jak už je u SD karet zvykem, přežijí i sérii otřesů.

Rychlý přenos dat do PC

Řada SF-G se vyznačuje mimořádně vysokou rychlostí zápisu, což umožňuje například souvislé fotografování snímků ve vysokém rozlišení výkonnými digitálními zrcadlovkam. Díky tomu, že karta podporuje přenos dat rychlostí až 300 megabytů za vteřinu, jsou přesuny i rozměrných souborů typu 4K videa do počítače otázkou několika sekund. Dodáváme však, že počítač musí podporovat odpovídající "bleskurychlé" rozhraní - například USB 3.0 port.

Záchrana dat

Chybám se žádný uživatel nikdy zcela nemůže vyhnout. A proto si inženýři Sony přichystali záložní řešení, které pomůže s obnovou náhodně odstraněných dat. Program naleznete zdarma je stažení zde: http://www.sony.net/Products/memorycard/en_eu/datarescue/index.html.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rychlejší přenos dat do počítače

Díky rychlosti čtení až 300 MB/s lze do počítače během několika vteřin přenášet i velké soubory videa ve 4K nebo sadu snímků ze souvislého fotografování. Věnujte čas práci, nikoli čekání.

Klíčové vlastnosti

Velmi rychlá paměťová karta standardu SD, která nabízí vynikající přenosové a zápisové rychlosti (až 300 MB/s, resp. 299 MB/s). Jednotka patří do rychlostní třídy Class 10/ Class 3 a využívá rychlého rozhraní UHS-II. Nabízí kapacitu 64 GB.

Kapacita: 64 GB
SDXC, UHS-I, SDXC, UHS-II
Rychlostní třída 10
Max.přenosová rychlost (MB/s) přibližně 300 MB/s
Max.rychlost zápisu (MB/s) 299 MB/s

Rozměry karty jsou 24 x 32 x 2.1 mm, hmotnost se rovná 2 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paměťové karty
Záruka: 5 let
Osobní převzetí je možné pouze po platbě předem na účet. Nepřijímáme hotovostní platby!