OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

Kód: 2468
Akce
Neohodnoceno
Značka: OPTIX
165 Kč –23 %
2468 optix sc upc sc upc opticky patch cord 09 125 0 5m g657a
165 Kč –23 % 127 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.11.2020

Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ
0,5m délka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Opticord
Part Number: 1019

  • Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ
  • 0,5m délka

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Osobní převzetí je možné pouze po platbě předem na účet. Nepřijímáme hotovostní platby!